Zgoda w niezgodzie. Kołodziejczak zawiesza swój udział w projekcie ZGODA

Michał Kołodziejczak ogłosił na swoim profilu facebookowym, że zawiesza swój udział w założonym niespełna miesiąc temu projekcie Zgoda.

Michał Kołodziejczak ogłosił na swoim profilu facebookowym, że zawiesza swój udział w założonym niespełna miesiąc temu projekcie Zgoda.

Drodzy, 
z wielką przykrością muszę poinformować Was, że zdecydowałem zawiesić swój udział w projekcie ZGODA. – napisał lider partii Zgoda

W dalszej części oświadczenia wskazał na przyczyny takiej decyzji w słowach:

Niestety mimo wszelkich podjętych przeze mnie prób rozwiązania tej sprawy, okazało się, że niektóre osoby, z którymi współtworzyliśmy ten projekt nie są tak naprawdę zainteresowane walką o nasz program, a jedynie realizacją swoich, partykularnych interesów. Nie da się tworzyć tak ambitnego i świeżego projektu bez ciężkiej pracy wszystkich stron.

W dalszej części tekstu podziękował wszystkim zaangażowanym w projekt i zaznaczył, że w Polsce potrzebna jest głęboka odnowa w polskiej polityce.

Wiem, że wielu z Was zaufało temu pomysłowi i chciało działać z nami. Bardzo Wam za to dziękuję, ale nie mogę pozwolić na to, by ludzie pełni ideałów i chęci prawdziwej zmiany, zmarnowali swój potencjał, a tak uważam – stałoby się w ZGODZIE.

Ta sytuacja dobitnie pokazuje mi, jak bardzo potrzebna jest głęboka odnowa w polskiej polityce i że tylko wymiana starych układów i nowi ludzie mogą zdziałać coś na lepsze. Wszystkim Wam, którzy zaufaliście mi i mnie wspieracie, dziękuję z całego serca i obiecuję, że to nie koniec moich działań i walki o lepszą Polskę. Gorycz porażki, która dziś czuję, przekujemy w przyszłości na jeszcze większą siłę do działania!

Partia ZGODA powstał z inicjatywy Michała Kołodziejczaka przy współpracy ze Stanisławem Żółtkiem niespełna miesiąc temu.

Drodzy, z wielką przykrością muszę poinformować Was, że zdecydowałem zawiesić swój udział w projekcie ZGODA.Niestety…

Opublikowany przez Michał Kołodziejczak Środa, 14 sierpnia 2019

Zdjęcie: Youtube/Media Narodowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *