PKW zarejestrowała już 14 komitetów wyborczych kandydatów na Prezydenta RP. Oprócz komitetów zarejestrowanych przez najbardziej znanych kandydatów tj.: Roberta Biedronia, Krzysztofa Bosaka, Andrzeja Dudę, Szymona Hołownię, Małgorzatę Kidawę-Błońską i Władysława Kosiniaka-Kamysza znajdziemy mniej znane nazwiska.
Spośród mniej znanych nazwisk kandydatów swoje komitety zarejestrowali:
Mirosław Piotrowski
Były europoseł PiS. Historyk oraz nauczyciel akademicki. W 2018 roku założył partię konserwatywno-katolicką o nazwie Ruch Prawdziwa Europa.
Piotr Stanisław Bakun
Związany z partią Wolni i Solidarni Kornela Morawieckiego. Ekspert z dziedziny ekonomii i rynku nieruchomości. W 2015 roku kandydował do sejmu jako bezpartyjny kandydat z list Kukiz’15. Pomysłodawca i autor projektu tzw. „ustawy frankowej”. Kaznodzieja kościoła metodystów.
Paweł Tanajno
Przedsiębiorca. Ubiegał się o stanowisko prezydenta miasta Warszawy, a w 2015 r. o fotel Prezydenta RP. Do 2019 r. należał do partii Demokracja Bezpośrednia.
Wojciech Podjacki
Historyk, publicysta, działacz społeczny, redaktor naczelny czasopisma społeczno-politycznego „Polski Szaniec”. Był zaangażowany w kampanię „Rodzina ma głos” promująca prorodzinnych kandydatów w wyborach samorządowych. Założyciel, przewodniczący Ligi Obrony Suwerenności.
Leszek Samborski
Były polityk UPR i Platformy Obywatelskiej. W 2004 roku zdobył mandat posła. W latach 2015-2018 działał w strukturach Kongresu Nowej Prawicy. W 2019 r. został prezesem partii Odpowiedzialność.
Piotr Wroński
Pułkownik Agencji Wywiadu. Obecnie oficer w stanie spoczynku służb specjalnych. Od momentu przejścia na emeryturę zajmuje się pisarstwem i publicystyką. Jest autorem wielu książek m.in. „Holub” czy „Spisek założycielski: Historia jednego morderstwa”. Startuje z ramienia partii Alternatywa Społeczna
Andrzej Voigt
Pochodzący z Warszawy działacz, współtwórca transformacji ustrojowej w Polsce w latach 1990-1995. Od 2012 r. zajmuje się działalnością sportową.
Stanisław Żółtek
Matematyk, polityk i przedsiębiorca. Były działacz UPR, a obecnie KNP. W latach 1997-1998 był wiceprezydentem Krakowa. Deputowany do Parlamentu Europejskiego. W 2019 r. stworzył partię PolEXIT.